Poker i trendy na 2022 rok

Rok 2020 przyniósł nam wiele rozczarowań i stresu, a COVID-19 z pewnością może być obwiniany za większość naszych zmartwień. Ale było nam dane także doświadczyć pozytywnych rzeczy, gdzie śmiało możemy nawiązać pokera. Mimo iż kasyna naziemne w większości musiały zamknąć drzwi dla swoich gości, pozostało nam mnóstwo kasyn internetowych, w których roi się od stołów do pokera.

Na szczęście gracze z łatwością mają dostęp do takich atrakcji, dzięki znawcom w branży, takim jak zespół casino-latvia.com/pokers/, który nakierowuje fanów hazardu w miejsca godne prawdziwych pokerzystów. Dowiedz się jakie trendy przewidujemy w pokerze w 2021 roku i jak zmieni się obecna sytuacja.

Poker jeszcze bardziej popularny

Wielu pokerzystów, którzy w przeszłości nigdy nie rozważało gry online, dziś koncentruje się na grze w karty w Internecie. Prawdą jest, że wiele kasyn zaczęło otwierać się w tym roku, co na pewno cieszy nas wszystkich. Jednak to nie zmieni nastawienia wielu graczy, którzy pokochali wygodę, jaką oferuje im hazard online.

Wszyscy wiemy, że numerem jeden na świecie w kwestii oferty pokerowej jest PokerStars, ale to nie znaczy, że jest to najlepszy lub jedyny punkt, w którym możesz grać. PokerStars inwestuje dużą część swojego budżetu w marketing i to odzwierciedlane jest w popularności operatora. Na rynku pojawia się masa nowych pokojów pokerowych, przez co gracze mogą cieszyć się wielką różnorodnością.

Poker na smartfonach

Mobilne aplikacje do gry w pokera są w pełnym rozkwicie i oczekuje się, że w związku z pandemią w tym roku będą rosły jeszcze szybciej. Jest to także spowodowane tym, że jest to wielce dogodna opcja dla graczy mieszkający w krajach o niejasnych przepisach hazardowych, przez co mogą mieć dostęp do gry bez większego wysiłku.

mobilny poker

Pokerowe transmisje na żywo: Poker na żywo z Twitcha, YouTube’a, Facebooka i nie tylko, to kolejny fenomen, który zrewolucjonizuje rynek. Chociaż programy telewizyjne to niejako pewna nostalgia, od 2020 roku obserwujemy wzrost popularności głównej platformy streamingowej – Twitch. Wielu półprofesjonalnych pokerzystów, którzy mają ograniczone możliwości bądź zasięg, może bez problemu oddać się kręceniu filmów w domu i grania na żywo w różnych sesjach i turniejach online. Tacy streamerzy zyskują na coraz więcej popularności, gromadząc spore grono widzów!

Dziś wcale nie musisz już mieć telewizji kablowej, aby cieszyć się biernym uczestnictwem w turniejach pokerowych. Wystarczy internet, platformy social media i różnego rodzaju fora, aby czuć się jak członek pokerowej rodziny. Tendencja do użycia takich właśnie alternatyw streamingowych będzie jeszcze większa w 2021 roku.

Poker na żywo VS poker w internecie

Ten rok będzie wyzwaniem dla pokera na żywo i online. Rządy poszczególnych państw odgrywają również ważną rolę w regulowaniu pokera we wszystkich krajach, w których jeszcze nie jest do końca zalegalizowany.

Wciąż będziemy świadkami wielu turniejów w sieci – te, które miały odbyć się w realu, w większości będzie miała miejsce w internecie. Choć sytuacja pandemii koronawirusa zdaje się powoli ustatkowywać, zmiany w wydarzeniach sportowych i kulturalnych wciąż nie są zbyt oczywiste do dostrzeżenia. Pozostaje nam wszystkim wiernie czekać na prawdziwy powrót do normalności i tym samym – do pokera na żywo w realu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *